Biz Kimiz?

Keşif grubu olarak farklı sektörlerde sürdürdüğümüz çalışmalarla birlikte; elektrik proje taahhüt ve zayıf akım sistemleri alanında, 30 yıllık bilgi ve tecrübe ışığında 2.kuşak olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Müşteri memnuniyetini, temel öncelik hedefi haline getirmiş olan çalışma anlayışımız ile farklı kapsam ve türlerden küçük, orta ve büyük yatırımlara yardımcı olmakta, beklediğimiz ve hesapladığımız süreçlere uygun ve tam zamanlı olarak hareket etmekteyiz.

Sektördeki tecrübemiz ve anlayışımız ışığında; benzer taahhüt kapsamlı işlerin mali yükümlülükleri, süreç yönetimi, proje takibi, zamanlama ve bunun gibi birçok sorumluluğun üstesinden gelmekte ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Firma olarak ofis, konut, fabrika, hastane, iş merkezi, alışveriş merkezleri gibi farklı yapı türlerinden her birinde elektrik enerjisi dağıtımı, tasarımı, haberleşme sistemleri ve güvenlik sistemleri alanlarında müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet üretmekteyiz.

Gelişen teknolojiyle paralel olarak gelişen, gençleşen ve yenilenen yapımız, müşteri odaklı dinamik, güvenilir ve optimal çözümler sunmaktadır.

Keşif Elektrik taahhüdünü üstlendiği tüm projelerinde talep açma ve edinme, tasarım, uygulama, devreye alma ve periyodik bakım süreçlerini yürütmektedir. Firmamız çalışma hayatı boyunca 2 milyon metrekarenin üzerinde alanın elektrik dağıtım ve temini işlerini eksiksiz ve zamanında tamamlamış, kendi kurduğu sistemlere garanti vermiştir.